захід до Дня пам'яті жертв голодоморів

26 лист. 2018
навчально-виховні заходи

про проведення заходів

до Дня пам’яті жертв   і постраждалих від голодомору

23.11.2018 року по комунальному закладу «Аулівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу «Ромашка» Аулівської селищної ради з метою вшанування пам’яті жертв і постраждалих від голодомору 1932-1933 рр. в Україні – геноциду українського народу, голодоморів 1921-1922 рр. та 1946-1947 рр. було проведено навчально-виховні заходи:

1. Старша група «Сонечко» - заняття з розвитку мовлення  на тему «Знай і люби Україну. Мета: ознайомити дітей з голодомором, його причинами та наслідками; поглиблювати знання дітей про рідний край; вчити розуміти зображене на малюнку та вміти складати та розповідати коротке оповідання; розвивати мислення, уяву, увагу; виховувати любов до свого народу до рідної мови, до рідної землі. Вихователь: Людмила Олександрівна Андрейко.

2. Старша група «Бджілка» - заняття з розвитку мови та малювання на тему «Мандрівка у минуле рідного краю». Мета: формувати у дітей знання про Батьківщину, символи; учити орієнтуватися в предметах національного побуту; розширити та закріпити знання про хліб, як він вирощується; розвивати вміння охайності при малюванні; виховувати у дітей любов до праці хлібороба, до Батьківщини, до національних традицій; виховувати у дітей прагнення до свободи. Вихователь: Тетяна Анатоліївна Степанченко.

3. Середня група «Метелик» - проведена бесіда з дітьми під гаслом  «Ми пам’ятаємо.  Ми  сильні!» на тему: «Хліб – це символ життя». Мета: формувати у дітей уявлення про свою приналежність до українського народу, його сміливість, справедливість, чесність; вчити співчувати горю людей, бути чуйним; довести до відома дітей, що хліб – це цінний продукт харчування, святиня народу; виховувати бережливе ставлення до хліба та любов до України.

Вихователь: Альона Олексіївна Кошик.

4. Проведено засідання педагогічних працівників за «круглим столом» на якому розглянуті такі питання: - формування знань про історію та хронологічні події держави;  - ознайомлення з явищами суспільного життя; - виховання любові до рідної мови українського народу та своєї країни;  - спільна робота педагогічного колективу та родини у виховані майбутніх патріотів.

Звіт підготувала

вихователь-методист                                                С.М. Черепяна

З 23.11.2018 на 24.11.2018 приспущено на будівлі Державний Прапор України.

24.11.2018 р. підтримано участь загальноукраїнської акції "Засвіти свічку" із голошенням хвилини мовчання 0 16.00 год.