Коронавірус

8 квіт. 2020
Коронавірус

Шановні батьки!!!!

Нагадуємо Вам що карантин продовжується!

Тому відвідування дитячих та спортивних майданчиків дітям заборонено.

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 02.04.2020 №255 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211», та Протоколу №6 від  06.04.2020 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Аулівської об’єднаної територіальної громади  заборонити на території Аулівської об’єднаної територіальної громади, до 24 квітня 2020:

- проведення всіх масових заходів розташованих на території громади;

- Обов’язкове виконання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

- Обов’язкове перебування в громадських місцях в засобах індивідуального захисту;

- Дотримуватись відстані між людьми;

- Невиконання правил щодо карантину, відповідно до вимог ст. 443 Кодексу України призводе до Кримінальної відповідальності.

Сидіть вдома та бережіть своє здоров'я!!