В Аулівському днз (ясла-садок) "Ромашка" З 05.11.2019 по 12.11.2019 року пройшов Тиждень безпеки

15 лист. 2019
Метою проведення "Тижня безпеки дитини" і в цілому навчання і виховання з питань захисту життя і здоров'я у надзвичайних ситуаціях повинно бути формування у дітей: - розуміння цінності власного життя та здоров'я, основ здорового способу життя; - правил безпечної поведінки на ігрових і спортивних майданчиках під час ручної праці; - правил безпечного перебування на вулицях, правила поводження з незнайомими людьми; - навичок безпечної поведінки при агресивному поводженні однолітків або дорослих; - уявлень про небезпечні для життя отруйні рослини, ягоди, гриби; - уявлень про стихійні природні явища (землетрус, повінь, буря, ожеледиці , гроза, град тощо), ознайомлення дітей з їх природою, характерним и ознаками, негативними наслідками; - уявлень про основні правила поведінки в екстремальних ситуаціях; - обережного поводження з лікам и, хімічним и, речовинам и і побутовою хімією; - відчуття небезпеки щодо вогню, електричного струму і правил пожежної безпеки.

Дитинство - найважливіший, самобутній і неповторний період у становленні особистості. Саме в цей час дитина формується фізично, психічно й інтелектуально, набуває необхідних знань, умінь та навичок. І саме в цей період вона потребує найбільшої уваги, спілкування і захисту.

Підготовка дітей в дошкільних закладах освіти проводиться у дитячих групах і в групах батьків за тематикою охорони здоров'я та життя дітей і спрямована на виховання у дітей почуття свідомого та обов'язкового виконання установлених правил і норм поведінки при спілкуванні на вулиці з однолітками та старшими за віком людьми, в місцях переходу вулиці, у місцях купання, у відкритих водоймищах; формування вмінь щодо користування вдома газом та електричними побутовими приладами, ліф том, іграшковими і малими транспортними засобами біля свого будинку тощо.

У роботі з батьками наголошується на їх особистій відповідальності за виховання у своїх дітях духовного і фізичного здоров'я як основної передумови їх щасливого майбутнього, майбутнього нашої Батьківщини - України. Духовність і мораль батьків - взірець для дітей.

Протягом навчального року в дошкільному закладі проводиться планом ірна робота за тематикою "Охорона здоров'я і життя дітей". Підсумки
цієї роботи підводяться в кінці навчального року під час проведення "Тижня безпеки дитини".