10 бер. 2020

Свято 8-го березня

10 бер. 2020

Тиждень пам`яті "Ми тебе не забудем, Тарасе"

3 бер. 2020

Вівторок 03 березня 2020 рік
3 бер. 2020

Коронавірус

Що потрібно знати про коронавірус
19 лист. 2019

В Аулівський днз(ясла-садок) Ромашка придбані нові меблі.

В листопаді, до Аулівського днз(ясла-садок) "Ромашка" було придбано нові дитячі меблі: столи у вигляді пелюсток, та шафу.
15 лист. 2019

В Аулівському днз (ясла-садок) "Ромашка" З 05.11.2019 по 12.11.2019 року пройшов Тиждень безпеки

Метою проведення "Тижня безпеки дитини" і в цілому навчання і виховання з питань захисту життя і здоров'я у надзвичайних ситуаціях повинно бути формування у дітей: - розуміння цінності власного життя та здоров'я, основ здорового способу життя; - правил безпечної поведінки на ігрових і спортивних майданчиках під час ручної праці; - правил безпечного перебування на вулицях, правила поводження з незнайомими людьми; - навичок безпечної поведінки при агресивному поводженні однолітків або дорослих; - уявлень про небезпечні для життя отруйні рослини, ягоди, гриби; - уявлень про стихійні природні явища (землетрус, повінь, буря, ожеледиці , гроза, град тощо), ознайомлення дітей з їх природою, характерним и ознаками, негативними наслідками; - уявлень про основні правила поведінки в екстремальних ситуаціях; - обережного поводження з лікам и, хімічним и, речовинам и і побутовою хімією; - відчуття небезпеки щодо вогню, електричного струму і правил пожежної безпеки.
11 лист. 2019

Барвиста осінь завітала в КЗ Аулівський днз (ясла-садок) «Ромашка»

Золота барвиста осінь з 4 по 8 листопада 2019 року завітала в КЗ Аулівський днз (ясла-садок) «Ромашка».
26 лист. 2018

захід до Дня пам'яті жертв голодоморів

навчально-виховні заходи
7 лист. 2018